Ledigt jobb: Marknadsförsäljare
- Jobb
- Försäljare sökes till jordgubbstånd i Eksjö

Försäljare sökes till jordgubbstånd i Eksjö
Smålands Bär ABJönköpings län, Eksjö
Tidigare erfarenhet är önskad
Vi söker försäljare för vårt jordgubbstånd i Eksjö.
OBS! Ansök ENDAST om du kan börja jobba fr.o.m 07.05.2025
Smålands Bär är ett företag som säljer jordgubbar och andra bär vid olika försäljningsställen runt om i södra Sverige. Vi finns utanför olika butiker, torg och köpcentrum med ett försäljningsstånd.
Vi söker en säljare som är villig att jobba i alla väder.
Du ska vara driven, flexibel, trevlig och ansvarsfull.
I arbetsuppgifterna ingår försäljning av bär, städning av försäljningsplats, rensning av bär, installation av försäljningsinventarier.
Du kommer att jobba under ca 3 månader med start omgående.
Vi ser gärna att du har tidigare erfarenhet av försäljning och att du kan hantera kassasystem och kortbetalning.
Välkommen med din ansökan till smalandsbar@gmail.com. I ämnesraden skriver du "Ansökan försäljare och orten du söker jobb i"
Vi ser gärna att ditt CV innehåller en bild.
Varaktighet, arbetstid
Visstidsanställning ca. 3 månader.
Heltid
Försäljningssorter: Jönköping, Nässjö, Eksjö.
OBS! Vi söker personal endast från och med tillträdesdatum!
Tillträde 07 maj 2025 och pågår t.o.m 31 juli 2025
10:00 - 18:00
Välkommen med din ansökan!
Vi fokuserar på din kompetens, inte dina övriga förutsättningar. Vi är öppna för att anpassa rollen eller arbetsplatsen efter dina behov.
Öppen för alla. Vi fokuserar på din kompetens, inte dina övriga förutsättningar. Vi är öppna för att anpassa rollen eller arbetsplatsen efter dina behov.
Öppen för alla
Vi fokuserar på din kompetens, inte dina övriga förutsättningar. Vi är öppna för att anpassa rollen eller arbetsplatsen efter dina behov.
🖐 Passar detta jobb någon du känner?
Andra jobb inom samma område
Kanske kan det vara dags att bredda sökningen med dessa lediga jobb